SHERBIME AVOKATIM-AIDASPORTEL

APLIKIME/SHERBIME TE NDRYSHME ONLINE. 📱💻🖨Nuk dini te perdorni mire celularin, kompjuterin? Nese do vinit tek ne, tani do kishit mbaruar pune. Cfare pret, ne kemi kohe, eksperince ne kete fushe.👩‍⚖️Zyra jone ju ofron ndihmes per SHERBIME ONLINE si aplikime per pasaporte , karte ID, pension pleqerie apo invaliditet, aplikime prane hipotekes , kadastres, leje Legalizim, Aluiznit, AShK, QKB etj etj. Si edhe sherbime avokatie per ekspuls, viza, leje pune dhe qendrimi, nenshtetesi shqiptare, divorc.Per me teper, na shkruani ne whatsap ne numrin 00355693366999 ose ju mirepresim ne zyrat tona te ndodhura ne: Adresa nr.1, Rr. Qemal Stafa, PAZARI I RI, siper tregut të biçikletave, Tirane👍🤝Orari 8 deri me 18 nga e hena ne te shtunen . E DIELA PUSHIM.https://www.facebook.com/100009111199064/videos/3316373568579962/